Fotoblog korpio http://korpio.flog.us/ Fotoblog : korpio.flog.us. Mam swoje lata urzekła mnie pasja fotografii i od dwóch lat pstrykam zdjęcia. W tym roku postanowiłem kupić Sony 300 i pstrykam nadal. Pierwszy raz pokazuje zdjęcia i jestem ciekawy jak się podobają Mon, 16 Apr 2012 12:06:43 +0200 Mon, 16 Apr 2012 12:06:43 +0200 pl-PL Jesień http://korpio.flog.us/wpis/4663464/jesien http://korpio.flog.us/wpis/4663464/jesien Mon, 16 Apr 2012 12:06:43 +0200 Jesień ::

]]>
Wiosna http://korpio.flog.us/wpis/4644730/wiosna http://korpio.flog.us/wpis/4644730/wiosna Fri, 13 Apr 2012 08:22:56 +0200 Wiosna ::

]]>
Jesień Podhale http://korpio.flog.us/wpis/4639388/jesien-podhale http://korpio.flog.us/wpis/4639388/jesien-podhale Thu, 12 Apr 2012 09:19:06 +0200 Jesień Podhale ::

]]>
Jesień 2011 http://korpio.flog.us/wpis/4633880/jesien-2011 http://korpio.flog.us/wpis/4633880/jesien-2011 Wed, 11 Apr 2012 08:51:01 +0200 Jesień 2011 ::

]]>
http://korpio.flog.us/wpis/4627280/ http://korpio.flog.us/wpis/4627280/ Tue, 10 Apr 2012 09:08:57 +0200  ::

]]>
http://korpio.flog.us/wpis/4602369/ http://korpio.flog.us/wpis/4602369/ Fri, 06 Apr 2012 08:40:37 +0200  ::

]]>
Jesień Zakopane http://korpio.flog.us/wpis/4596452/jesien-zakopane http://korpio.flog.us/wpis/4596452/jesien-zakopane Thu, 05 Apr 2012 09:31:51 +0200 Jesień Zakopane ::

]]>
Jesień http://korpio.flog.us/wpis/1944192/jesien http://korpio.flog.us/wpis/1944192/jesien Thu, 18 Nov 2010 11:49:42 +0100 Jesień ::

]]>
Mój drugi psiak http://korpio.flog.us/wpis/1911871/moj-drugi-psiak http://korpio.flog.us/wpis/1911871/moj-drugi-psiak Wed, 10 Nov 2010 08:02:00 +0100 Mój drugi psiak ::

]]>
http://korpio.flog.us/wpis/1908656/ http://korpio.flog.us/wpis/1908656/ Tue, 09 Nov 2010 09:39:57 +0100  ::

]]>